Tenis

Na potrzeby graczy oddaliśmy do dyspozycji 3 korty asfaltowe w pełni oświetlone. Posiadamy wypożyczalnię rakiet i piłek więc sprzęt możesz wypożyczyć.

Dla tych najbardziej aktywnych tenisistów przez cały rok prowadzimy treningi tenisa. Każdy uczestnik może poznać podstawowe elementy techniki oraz taktyki i często rozegrać pierwszy w swoim życiu mecz.

Nie zapominamy także o najmłodszych pasjonatach tej dyscypliny. W roku szkolnym prowadzimy zajęcia dla dzieci, a w wakacje półkolonie tenisowe.

Squash

Squash to stosunkowo młoda dyscyplina, ale jej popularność rośnie błyskawicznie. Dyscyplina ta stale poszerza grono swoich sympatyków, zwłaszcza wśród młodych, dynamicznych i aktywnych ludzi.

Prowadzimy zajęcia dla początkujących jak i zaawansowanych graczy. Osoby chcące podnieść swój poziom zaawansowania mają także możliwość udziału w indywidualnych treningach.

Naszą troską jest to by wszyscy nasi klubowicze odnaleźli to czego potrzebują, dlatego organizujemy zarówno ogólnopolskie turnieje pod patronatem Polskiej Federacji Squasha.

Bottom1-1

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Mauris in augue mollis, semper est ac, aliquet turpis. Vestibulum ut dapibus dolor. Vestibulum commodo, ligula non iaculis tristique, erat sem luctus sapien, sed auctor felis nisi sed mauris.

Bottom1-2

Bottom1-3

Bottom1-4

Bottom2-1

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua. Ut enim ad minim veniam, quis nostrud exercitation ullamco laboris nisi ut aliquip ex ea commodo consequat.

Bottom2-2

Bottom2-3